ARGININA ACTIVE POWER 90 TABLET

10.04.2017 22:17

Inovativní produkt pro sportovce s vysokou dávku argininu ve formě alfa-ketoglutarátu v kombinaci s citrulinem, vitamínem B12 a zinkem. Arginina active power je určen sportovcům, kteří vyžadují rozvoj síly, rychlosti a výbušnosti.  Extrémně čistý Garance nejvyšší  kvality Inovativní produkt vytvořený vědeckým týmem EthicSport 90 tablet po 1500 mg  Tento produkt neobsahuje lepek, proto je vhodný i pro lidi trpící celiakií.

 Manuel Fumic (Cannondale Factory Racing Team): "Pocity a vliv na sílu jsou velmi pozitivní. Můžu jet rychleji na těžší převod. S tímto produktem jsme v týmu opravdu spokojení!"

OBECNÉ INFORMACE:

Arginin je jedna z nejdůležitějších aminokyselin v lidském organismu. Podílí se na metabolismu svalových bílkovin, podporuje proudění krve do svalů během fyzické zátěže a zvyšuje produkci růstového hormonu. Citrulin je vedlejší produkt přeměny aminokyseliny Argininu v organismu na oxid dusnatý (NO). Bylo prokázáno v mnoha studiích, že přebytek Citrulinu zvyšuje množství Argininu v krvi, čož vede k zlepšené produkci NO. Čím vyšší je proudění krve do svalů během cvičení, tím déle jsou svaly schopny vydržet nápor a produkovat větší svalovou pumpu. 

DOPORUČUJEME PRO:

Rozvoj síly, rychlosti a výbušnosti. Prokrvení svalů / zlepšení produkce NO Zvýšení  produkce růstového hormonu Vytrvalostní a silové sporty s opakující se vysoce intenzivní zátěží (např. sprinty, intervaly) 

POUŽITÍ A DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

3 tablety denně, nejlépe mezi jídly. Doporučujeme 2 tablety cca 1 hodinu před výkonem a 1 tabletu před spaním. 

SLOŽENÍ:

L-arginin alfa-ketoglutarát (AKG), plnivo: celulóza; L-citrulin DL-malát, zinek glukonát, protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý; vitamin B12 (kyanokobalamin).

NUTRIČNÍ HODNOTY:

 PRŮMĚRNÉ HODNOTY   V dávce (3 tablety) %RHP v dávce (3 tablety)  L-arginin alfa-ketoglutarát (AKG) 3000 mg -  L-Citrullin 300 mg    Vitamin B12 7.5 µg 300%  Zinek 15 mg 150% * RHP: Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal)


UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračuje doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí do 3 let. Skladujte na suchém a chladném místě. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.


 

Zpět