PAVÉ TOUR MILOVICE

01.05.2016 09:49

Dnes Milovice opět zažily cyklistický svátek. Jak už bývá zvykem první májový den patří silničářům a podzim cyklokrosařům. Nejdelší dlážděný úsek v republice zlákal přes stovku nadšenců,kteří se rozhodli absolvovat jedinečnou PAVÉ klasiku. Na start se postavili i závodníci Cyklokrosu Milovice. Jmenovitě: Petr Beneš,Richard Němec a Jana Lenčová. V řadách fanoušků pak Vladislav Švestka a Martin Šklíba. Závod doprovázely defekty i pády,které se vyhnuly našim závodníkům. Po drama...tickém souboji proti přesile týmu Lawi a Sparty si dojel Petr Beneš pro celkové 8.místo a 1. místo v kategorii Open 19-39 let. Richard Němec obsadil celkové 37.místo a 17.místo v kategorii. Jana Lenčová obsadila v kategorii žen 5.místo. Petrovi moc gratulujeme a konečně se dočkal vítězství na domácím závodě.