Přístupem na webové stránky společnosti NN Zdravé Potraviny., jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č.  101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky (e-shop), dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci obchodního případu, zkvalitnění poskytovaných služeb a marketingových účelů nebo případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.
Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně, s výjimkou zpracovatele. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky a marketingových účelů, a slouží také pro provedení nezbytných účetních operací, vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému dodání zboží.
Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.

 

1.Objednávka

 

 

Po přijetí objednávky, je zákazníkovi automaticky doručen potvrzující e-mail. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí nás ihned kontaktujte. Pro vytvoření objednávky není nutno být registrovaným zákazníkem.

1.2 Zrušení objednávky

 

Ze strany zákazníka je možno objednávku zrušit do 7 dnů od jejího vytvoření, pokud již však není zboží vyexpedováno na adresu zákazníka.NN Zdravé Potraviny.cz si vyhrazuje právo možnosti telefonického ověření objednávky. 

Ze strany NN-ZdravéPotraviny.cz je možné zrušení objednávky v těchto případech:

 • objednané zboží je dlouhodobě nedostupné
 • objednané zboží se již nevyrábí, nebo nedodává
 • výrazná změna ceny objednaného zboží

V každém z těchto případů zákazníka kontaktujeme a domluvíme náhradní řešení.

2.Platba

 


K úhradě zboží je možno využít těchto možností:

 • Dobírka - hotově při převzetí zásilky 
 • Převodem na účet - zboží je odesláno po připsání částky na náš účet, pokud není předem dohodnuto jinak.
 • Zálohová faktura - vyhrazujeme si právo v individuálních případech požadovat částečnou, nebo celou platbu za zboží předem. K této variantě platby dochází v případě vyšší částky v objednávce, zboží, které není běžně v sortimentu, nebo u nových zákazníků. Tuto fakturu vždy vystavujeme až po předchozí dohodě.
 • Hotově - při osobním převzetí na naší provozovně. Možno pouze na základě řádné objednávky, nebo předchozí dohody. Zákazník bude informovám naším pracovníkem o termínu dostupnosti zboží. Vždy se snažíme zboží připravit v nejkratším možném termínu. 

Pokud jste vybrali platbu předem, vždy vyčkejte na obdržení kopie faktury s platebními údaji. Vždy uvádějte Variabilní symbol (číslo faktury-nikoliv číslo objednávky), aby Vaše platba mohla být identifikována. 

 

 •  

 

Při osobním převzetí zboží je platba možná pouze v hotovsti.

3.1 Ceník dopravy

 

 • Dobírka PPL ČR - 150- Kč (nad 1.500,- Kč ZDARMA)
 • Převodem na účet - 99,- (PPL ČR nad 1.500,- Kč ZDARMA)
 • Dobírka PPL Slovensko  - 349,-
 • Přepravné zdarma od stanovené hodnoty objednávky je platný pouze pro území ČR. 

 

4. Dodací lhůta

 

Zboží, které máme skladem, expedujeme v den objednávky, max. do 24hod. U neskladového zboží zpravidla nebývá dodací lhůta delší než 7-14dnů. Pokud by dodací lhůta měla být delší, zákazníkovi oznamujeme tuto skutečnost do 5 dnů od podání objednávky.

5. Vrácení zboží

 

Vrácení zboží je možné podle zákona 367/2000Sb. a to bez uvedení důvodu do 14dnů. Toto se týká pouze zásilkového zboží, nikoliv u zboží odebraného osobně na provozovně firmy NN-ZdravePotraviny.cz.

Náležitosti nutné pro možné navrácení zboží:

 • zboží musí být kompletní a původním stavu
 • zboží nesmí být poškozeno jakýmkoliv způsobem, nesmí mít zjevné známky opotřebení a užívání

Pokud nastane tato situace a zákazník chce využít svého práva k navrácení zboží, je povinen toto oznámit předem a postupovat následovně:

 1. bezvadné zboží v kompletním a původním stavu osobně dopravit, nebo zaslat na adresu prodejny (viz adresa pobočky).
 2. po doručení a zkontrolování vráceného zboží bude v případě splnění všech náležitostí zákazníkovi vrácena plná kupní cena zboží formou platby  převodem na účet, nebo poštovní poukázkou. Údaje pro navrácení částky je nejlépe uvést v průvodním dopise k vrácenému zboží. V případě nesplnění všech podmínek zákona 367/2000 Sb. bude zboží odesláno zpět zákazníkovi za dobírkový poplatek 100Kč.
 3. Při výměně, nebo vrácení zboží je účtován manipulačí poplatek ve výší 100 Kč včetně DPH

 

 

6. Záruční podmínky

Na veškeré zboží nakoupené v internetovém obchodě NN-ZdravePotraviny.cz poskytujeme zákonem stanovenou záruční lhůtu 24 měsíců. Případná delší záruční lhůta je uvedeno u zboží. Dále viz Reklamační řád.

7. Osobní údaje

Veškeré osobní údaje zákazníka jsou vždy využity pouze pro potřebu našeho obchodu a nebudou nikdy poskytnuty žádnému dalšímu subjektu.